Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

RSS Feed

admin 26 Jun 0 188
Dumanlı Kuvars Taşı Nedir?Doğal taşlar arasında Dumanlı Kuvars, silisyum dioksit minerallerinin türlerinden biridir. Çoğunlukla, birbirine dik gelen 3 eksenli kristal bir yapısı vardır.Görüntüsü, için..
incitaki 18 Jun 0 160
Sitrin Taşı Nedir?Sizi uykudan uyandırmaya hazır olan sitrin taşı; sağlık ve zenginliği çeker, zehirli titreşimleri yok eder. Kötü enerjiyi tutamayan bu taş, fiziksel bedeni ısıtmak ve canlandırıcı ru..
admin 16 Nov 0 208
Kehribar Taşı Nedir?Yüzyıllar öncesine dayanan pinus succinifera isimli bir çam türünün reçinesinin fosilleşerek taşlaşmış haline kehribar taşı denir. Kehribar halk arasında ağaç reçinesi olarak da bi..
admin 09 Jan 0 252
Akuamarin (Aquamarine) Taşı adını Latince “deniz suyu” anlamına gelen “aqua marinusun” kelimesinden alır. Rengini içinde bulunan demir elementinden alır. Akuamarin oldukça yaygın bir mineraldir…Akuama..
admin 10 Aug 0 327
Ametist Doğal Taşı gerek rengi gerekse yaydığı enerji nedeniyle sevilmekte ve aksesuar olarak kullanılmaktadır. Yunancada sarhoş etmeyen anlamına gelen ametistin hikayesi oldukça ilginçtir. Eski çağla..
admin 19 Jul 0 705
Ana maddesi Silisyum Oksit olan Akik Doğal Taşı, doğada bulunan doğal ve şifalı taşlardan biridir. Farklı renklerde ve özelliklerde olan Akik Doğal Taşı çok fazla çeşide sahiptir. Akik Doğal Taşının i..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)